Наш Клуб‎ > ‎

НовиниЩо готують українські видавці у 2019 р.?

опубліковано 7 січ. 2019 р., 04:30 Ия Новицкая   [ оновлено 7 січ. 2019 р., 04:30 ]

Пропонуємо вашій увазі анонс новинок фантастики та коміксів, які варто чекати у Новому році.
Хто ви з української фантастики?

опубліковано 7 січ. 2019 р., 04:26 Ия Новицкая   [ оновлено 7 січ. 2019 р., 04:26 ]

Пропонуємо веселий генератор персонажів з вітчизняної фантастики.

Чорна п'ятниця 2018: де купити фантастику зі знижкою

опубліковано 21 лист. 2018 р., 03:29 Ия Новицкая   [ оновлено 21 лист. 2018 р., 04:44 ]


Вже на цьому тижні буде Чорна п’ятниця! А значить шалені знижки на книжки. Ми підготували добірку видавництв, де можна затаритися акційною фантастикою.

 

·         Навчальна книга – Богдан (19-25 листопада) знижки до 55%

https://www.bohdan-books.com/catalog/9840/

 

·         КМ-Букс (19-23 листопада) знижки 10-50%

https://kmbooks.com.ua/news?id=5bf269ce83d84a08b5b5c4e0

 

·         Фоліо (21-25 листопада) знижки 25% на ВСЕ:

https://folio.com.ua/

 

·         Видавництво Жупанського (23-25 листопада) знижки 20-50%

https://publisher.in.ua/

 

·         Віват (23-25 листопада) знижки 10-60%

https://vivat-book.com.ua/

 

·         Букшеф (23-25 листопада) знижки до 40%

http://bookchef.com.ua/

 

·         АССА (23-25 листопада) знижки до 50%

https://www.acca.ua/

 

·         Рідна мова (23-25 листопада) знижка 20% на ВСЕ

http://ridna-mova.com/

 

·         КСД (23-25 листопада) знижки до 30%

https://www.bookclub.ua/ukr/

 

·         Якабу (23-25 листопада) знижка до 50%

https://promo.yakaboo.ua/blackfriday?src=mainslider_banner

 

·         Астролябія (23 листопада – 23 грудня) знижки до 35%

http://astrolabium.com.ua/

«Запорізька Книжкова Толока-2018»: фантасти на диванах

опубліковано 8 лист. 2018 р., 05:16 Ия Новицкая   [ оновлено 8 лист. 2018 р., 05:18 ]

    
В останні вихідні жовтня завершився один із найбільших книжкових фестивалів на Сході України – «Запорізька Книжкова толока». Цього року захід запам’ятався дечим особливим – для фантастів виділили окрему локацію (яка, до речі, весь час була велелюдною). За кумедним збігом ця локація називалася «Диван» - і це підіймало настрій, бо асоціювалося з одним видавництвом, відомим «диванними» обкладинками. Заходи з фантастики зібрали гостей і слухачів із різних міст України, говорили багато про що: від проблем сучасної літератури, до горору й історії українських коміксів. Не обійшлося й без цікавих анонсів.


Про все це та наші враження читайте у репортажі за посиланням.

Обкладинки, на які неможливо спокійно дивитися, коли...

опубліковано 29 жовт. 2018 р., 06:32 Ия Новицкая   [ оновлено 29 жовт. 2018 р., 06:33 ]

    Пропонуємо вашій увазі жартівливу добірку картинок про обкладинки до української фантастики та про емоції, які вони викликають. Подивитися можна ТУТ.

Анонсовано збірку фантастичних оповідань від українських письменників

опубліковано 29 жовт. 2018 р., 06:20 Святослав Чирук   [ оновлено 29 жовт. 2018 р., 06:22 ]

    
    Видавництво «KM-Books» опублікує міжавторську збірку фантастичних оповідань «Кишеньковий мандруарій. Частина перша: фантастичний транспорт», - повідомили представники літературного об’єднання «Зоряна фортеця» Олег Сілін та Альона Савінова в рамках книжкового фестивалю «Запорізька книжкова толока». Літературне об’єднання підписало контракт із видавництвом. Вихід книги очікується до «Книжкового Арсеналу» (орієнтовно навесні 2019). До збірки увійшли оповідання: Ярини Каторож, Наталки Ліщинської, Марини Смагіної, Світлани Тараторіної, Ігоря Сіліври, Олени Красносельської, Тали Владмірової, Марії Карплюк, Сергія Пильтяя, Олега Ростковича та Наталії Матолінець, об’єднані спільною темою фантастичного транспорту.

    Як сказав Олег Сілін, запрошення написати оповідання до збірки, переважно, отримали автори, які добре проявили себе у конкурсах «Зоряної фортеці», проте не всі змогли вписатися в рамки заявленої теми, а отже мав місце певний відбір. Книга розрахована на те, щоби її було легко та приємно читати у дорозі, тому укладачі відмовилися від горору, більше зосередившись на пригодах. Книга вийде у м’якій обкладинці у форматі euro pocket book. Автором обкладинки буде письменниця та ілюстратор Ярина Каторож.

    За повідомленням ЛО «Зоряна фортеця», збірка планується як перша в серії «кишенькових мандруаріїв». На сьогоднішній день маються плани на іще дві збірки, утім, їх вихід залежатиме від попиту на перший випуск. Хочеться сподіватися, що проект реалізується вдало. Ця збірка – одна з небагатьох антологій, які заповнюються виключно українськими авторами і видаються у професійних видавництвах.

Фурор фантастів: фантастичні заходи на львівському «Book Forum» 2018 р.

опубліковано 22 жовт. 2018 р., 13:37 Святослав Чирук   [ оновлено 22 жовт. 2018 р., 13:53 ]

"BookForum" 2018 відзначився надзвичайною навалою фенів, які приїхали з різних куточків України. Це не просто випадковість - цього року на фестиваль приїхали довгоочікувані автори, автори зі світовим ім'ям - Пітер Воттс та Яцек Дукай. Вони, їх незвичайна творчість, їх шанувальники та видавці, а також молоді українські фантасти допоможуть-таки змінити упереджене ставлення в Україні до фантастики як до низькопробної літератури. Більше про це читайте ТУТ.

«Book Forum» 2018. Частина 2: Заходи за участю зірок зарубіжної фантастики

опубліковано 14 жовт. 2018 р., 04:33 Ия Новицкая   [ оновлено 14 жовт. 2018 р., 04:40 ]

    
«Book Forum» приємно вразив персоналіями. З особливою приємністю можна констатувати, що до нас все частіше запрошують зіркових письменників, що працюють у жанрі фантастики. Зокрема, фестиваль відвідав Пітер Воттс – канадський автор, після якого НФ отримала «друге дихання». Пан Воттс мав приїхати до нас ще минулого року, але переклад його роману «Сліпобачення» не встигали завершити до «Форуму», тож візит відклали. Проте, цього року все склалося якнайкраще, і новенькі екземпляри «Сліпобачення» можна було підписати прямо у автора. За автографами вишиковувалися довжелезні черги, а перехожі пошепки питали один в одного: «Хто ж це такий, що зібрав навколо себе такий натовп»? Ще однією зіркою «Book Forum» став польський фантаст Яцек Дукай. Він приїхав до Львова аби презентувати свій роман у жанрі альтернативної історії «Крига». На Батьківщині пана Яцека надзвичайно шанують, називаючи «другим Станіславом Лемом», а ось українські читачі тільки відкривають для себе цього надзвичайно багатогранного і ерудованого автора. Окрім Яцека Дукая з Польщі до нас завітав Войтек Мілошевський, чий дебютний роман «Вторгнення» розповідає про війну між Росією і Польщею у наші дні. Сюжет роману хоч і фантастичний, але, на думку письменника, злободенний для українських читачів.

    На презентаціях та дискусіях зарубіжні гості розповідали чимало цікавого, про що можна почитати у другій частині репортажів із "Book Forum". Для перегляду матеріалу натисність ТУТ.

«Book forum» 2018. Частина 1: Презентації фантастики та дискусії

опубліковано 13 жовт. 2018 р., 13:22 Ия Новицкая   [ оновлено 14 жовт. 2018 р., 04:40 ]

    Яскравий книжковий фестиваль у Львові цьогоріч порадував більш ніж сотнею фантастичних заходів. Серед них: презентації книжок, дискусії, зустрічі з вітчизняними та зарубіжними письменниками. Особливо приємно, що фантастичний напрямок нарощує оберти, і Україну все частіше відвідують зірки світової літератури. Зокрема, до Львову приїхали Пітер Воттс – найвідоміший канадський фантаст та Яцек Дукай – польський інтелектуал, філософ, автор фантастичних бестселерів у себе на Батьківщині. Обидва письменники представили перші українські переклади своїх романів, а завдяки «Book forum» чисельні шанувальники змогли з ними сфотографуватися та взяти автографи. Українські автори теж не відставали від зарубіжних – на фестивалі багато дискутували про майбутнє вітчизняної фантастики, прийдешні тренди та про те, як треба писати, щоби видавці опублікували рукопис. Про все це читайте у циклі репортажів із «Book forum» 2018. У першій частині йтиметься про презентації новинок фантастики від українських авторів та перекладачів, а також про дискусії за участю вітчизняних письменників.

Про все це читайте ТУТ.

Книжковий космос: фестиваль «Book space» у Дніпрі

опубліковано 3 жовт. 2018 р., 06:21 Ия Новицкая   [ оновлено 3 жовт. 2018 р., 06:28 ]

    
В останні вихідні вересня у Дніпрі пройшов  фестиваль «Book Space» - велика книжкова подія вперше за багато років. На нього з’їхались багато видавництв і письменників. Частина заходів була присвячена й фантастиці. Ми побували на фестивалі і готові поділитися враженнями. Як пройшов «Book space» - читайте тут.

1-10 of 197