Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

А чи боїтесь ви дядечка Бабая?

опубліковано 17 лист. 2014 р., 03:57 Святослав Чирук   [ оновлено 17 лист. 2014 р., 04:00 ]
18 грудня 2014 р.
стартує світова прем'єра першого українського повнометражного мульфільму "Бабай". Мультфільм витрамано у жанрі фентезі, з елементами гумору. Зйомки почалися ще у 2013 р. Фільм знято студією "Укранімафільм" за підтримки "Державного агенства України з питань кіно". Режисер фільму - Марина Ведмідь, сценарист - Вадим Шинкарьов. Слоган фільму: "А чи боїшся ти дядечка Бабая?". 

Анотація: "Раз на триста років чарівний птах Алконост висиджує Яйце Бажань. Змій Горинич, Вій та Чорт з Відьмою змагаються, аби його отримати. Але несподівано до перегонів за чарівним Яйцем приєднується страшний і могутній Бабай.
Розстановка сил змінюється, учасники змагання продовжують переслідувати свої інтереси, героїв на кожному кроці чекають дивовижні відкриття.
Чиї мрії збудуться у результаті?"

З офіційного сайту студії: "“Бабай” – перший український повнометражний анімаційний фільм від творців легендарних мультфільмів «Як козаки», «Пригоди капітана Врунгеля», «Аліси в країні чудес» – кіностудії «Укранімафільм».
Пригодницький фільм «Бабай» створено за мотивами українського фольклору та народних казок для сімейного перегляду.

Новий, яскравий мультфільм студії «Укранімафільм» «БАБАЙ» пропонує глядачам вирушити у яскраву подорож, в несподівану, альтернативну реальність народного фольклору. У магічному світі, де живуть лиходії: Бабай, Вій, Відьма і Чорт, виявляється, теж є місце мріям, любові та батьківській ніжності. Однак, це зовсім не заважає героям капостити один одному через що постійно потрапляти в комічні ситуації, в яких розкриваються зовсім несподівані риси характеру антигероїв! <...>"

Відео YouTube