Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Стратегія роботи КЛУФ у 2014 р.

опубліковано 29 груд. 2013 р., 02:25 Святослав Чирук   [ оновлено 31 груд. 2013 р., 05:48 ]

Вітаю всіх із Новим роком та Різдвом Христовим! 
новогодние украшения web.a.net

Нехай цей рік принесе всім щастя та виконання заповітних мрій. Ну і звичайно, нехай у ньому буде побільше нових книжок у жанрі україномовної фантастики.

Ось і підійшли ми до тієї межі, яку визначали як функціонування КЛУБУ у тестовому режимі. Відтепер ми ПРАЦЮЄМО не в тесті. Це означає, що час розпочинати ті проекти, про які ми заявляли, а також час підбити підсумки проведеній роботі, адже тестовий режим був потрібний для того, щоби краще зорієнтуватися і визначити що ми будемо робити і як. Подивитись наскільке бажане співпадає з реальністю. Як виявилось, не дуже. Тому частина проектів КЛУФу буде закрита так і не розпочавшись.

Зміни:
  • КЛУф не зможе виплачувати гонорари за статті та авторські матеріали подані на сайт, а також гонорари за оповідання у збірці Das ist fantastische!
  • КЛУФ не буде започатковувати стипендію для молодих письменників-фантастів.
  • У зв'язку із початком роботи Національної премії України з фантастики, КЛУФ не буде започатковувати власну премію для авторів книг, щоби не дублюватися. Утім, ми цілком можемо зробити віртуальну премію глядацьких симпатій - просто визначимо, яка книга у цьому році найбільше сподобалася членам нашого Клубу. У зв'язку із цим я дуже прошу всіх членів заповнити анкету річного звіту і вказати книжку, яка сподобалася вам найбільше. Нам це по силам!
  • Ми наврядче зможемо найближчим часом розпочати якусь співпрацю із видавництвами.

Що ми БУДЕМО робити:

  • Сьогодні видно, що зацікавлення авторів у альманасі фантастики існує, тому ми обов'язково випустимо перший номер альманаху Das ist fantastische! Для тих, хто іще не надіслав твори нагадаю, що надсилати їх слід на адресу sczyruk@gmail.com до 10-го червня 2014 р. Випуски є тематичними, тема першого номеру - козацька фентезі.
  • Ми обов'язково проводитимо конкурс рецензій. Тим, хто бажає прийняти в ньому участь, слід зареєструватися на нашому форумі і викласти свою рецензію у темі "Конрурс рецензій 2014" (у розділі "Сучасна українська фантастика). Рецензія має бути до 5 000 знаків з пробілами. Dedline подання рецензій - 1-ше грудня 2014 р. Краща рецензія буде опублікована у журналі "Український фантастичний оглядач" (УФО). 
Трохи про наші досягнення:

За час роботи КЛУФу ми змогли створити сайт та форум, наполегливо працювали над дизайном, налагоджували контакти, робили авторські статті і інтерв'ю та публікували ексклюзивні новини. Нехай їх було небагато, але це ексклюзивний контент. Тепер ми бачимо, що саме це і має стати основою для подальшої роботи сайту (хоча, по мірі можливостей, ми намагатимося інформувати наших відвідувачів і про інші новини у світі фантастики, які ви можете знайти на нашій стартовій сторінці). Якщо ви маєте що розповісти, хочете зробити авторський аналіз книг, написати статтю на тему україномовної фантастики, із радістю чекатимемо на ваш матеріал та обов'язково його обудлікуємо. E-mail для листування той самий: sczuruk@gmail.com. Не дивлячисчь на те, що сайт було вирішено перепрофілювати на новини та статті, ми продовжуватимемо роботу над каталогом книг україномовної фантастики. Зараз доопрацьовується 3-тя сторінка. Незабаром ви зможете побачити її на сайті. За неповний рік до нас приєдналося кілька десятків членів з різних міст і областей України. 

Наша географія:

Якщо ви ще не зареєструвалися, із радістю чекатимемо вас у наших лавах! Вступити можна ТУТ.
Дійсних та асоційованих членів просимо не зволікати і якомого швидше (як у вас звільниться час після свят) надіслати наш перший ЗВІТ.

Із повагою, координатор КЛУФ

Comments