Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

В очікуванні "Гіперіону". Видавництво "Богдан" представило обкладинку та анотацію книги

опубліковано 3 серп. 2016 р., 14:50 Святослав Чирук   [ оновлено 3 серп. 2016 р., 14:59 ]
Переклад "Гіперіона" Дена Сіммонса
без перебільшення є однією із найочікуваніших фантастичних подій року. Приємно знати, що презентація книги відбудеться вже під час Форуму видавців у Львові. Видавництво "Богдан" вже представило обкладинку та анотацію першої книги із циклу "Пісні Гіперіона".

Анотація:

    Мине якихось вісімсот років, і до загадкових Гробниць часу, що порушують закони Ньютона та загальну теорію відносності, на абсолютно провінційну планету Гіперіон вирушить дивна делегація дивного культу, який обожнює невблаганного монстра. Католицький священик, полковник військово-космічних сил, геніальний поет-лихослов, тамплієр, що кермує зорельотом-деревом, тихий філософ, приватний детектив та безіменний дипломат — кожен із них має заповітне бажання й потаємну мету, від яких може залежати майбутнє не тільки кільканадцяти мільярдів людей на двох сотнях планет, а й штучних інтелектів та загадкової постлюдської раси Вигнанців.
        В епіцентрі пристрастей та політичних інтриг — Гіперіон.
      В епіцентрі уваги — історії прочан (про війну, про любов, про довкілля, про тілесне кохання та про Літературу-з-Великої-Букви).
   В епіцентрі подорожі — незбагненна істота, що карає, стинає голови та настромлює жертв на гостряки (не)віртуального Дерева болю, але також обдаровує: благословляє безсмертям, іде проти стрілок годинника та аркушів календаря й існує в статусі Загадки, яку не можна розгадати...
 
    Фантастичні премії «Г’юґо» та «Локус» за 1990 рік, звання найкращого перекладного роману в Японії 1995 року і влучна лаконічна характеристика від поважної енциклопедії Клюта — Ніколлса: «Щонайбільш амбітний епос у жанрі космічної опери». Все це про цикл «Гіперіонових пісень» Дена Сіммонса. І власне про «Гіперіон» — її яскравий, пошанований десятками критиків і тисячами читачів старт.

Перекладач Богдан Стасюк. Художник обкладинки Олег Кіналь.

Незабаром у продажу...