Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Вітання з Днем державного прапора та Днем незалежності України

опубліковано 23 серп. 2014 р., 03:47 Святослав Чирук   [ оновлено 23 серп. 2014 р., 04:45 ]
    
Клуб любителів україномовної фантастики вітає всіх громадян України, любителів наукової фантастики, фентезі, коміксів, аніме, настільних ігор, реконструкторів та всіх тих, хто дотичний до фантастики, а також тих, хто любить читати й писати українською мовою, любить рідну країну з Днем Державного прапора та Днем незалежності України!
    Тільки в незалежній українській державі може по-справжньому розвиватися українська фантастика, як україномовна, так і російськомовна. Тільки у своїй власній країні ми можемо без усіляких сумнівів розуміти, що працюємо на благо СВОГО народу та на наше СПІЛЬНЕ майбутнє.
    Українській державі виповнюється 23 роки. Сьогодні можна почути голоси, що за цей час наша країна не спромоглась зробити чимало з того, що мала б зробити країна за цей час. Але наша держава молода, вона тільки вчиться. Вчиться у нашій особі, бо держава - це люди, які в ній мешкають. Так, сьогодні в нас чимало проблем, у тому числі у книговиданні. Особливо - фантастичної літератури. Але ці проблеми минущі. З кожним днем все більшає і більшає кількість тих, хто відкрито хоче писати та пише фантастику українською мовою, хто хоче читати українською. Зростає кількість та якість опублікованих книг у цьому жанрі, не тільки поліграфічна, але і якість самих текстів. Ми можемо сподіватися, що пройде ще небагато часу перед тим, як ми зможемо побачити видавництва, які будуть спеціалізуватися на україномовній фантастиці, а за новими творами українських авторів вишиковуватимуться черги та зніматимуться блокбастери. Це справа недалекого майбутнього, і єдині, хто може наблизити це майбутнє - це ми з вами!

    Слава Україні!

 З повагою, КЛУФ.