Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Вийшов третій номер альманаху "Das ist fantastisch!" (Fairy)

опубліковано 18 бер. 2017 р., 03:25 Святослав Чирук   [ оновлено 18 бер. 2017 р., 03:29 ]
Хоча і з певним відставанням від графіка, третій номер електронного альманаху україномовної фантастики «Das ist fantastisch!» (Fairy) вийшов! Тематикою цього випуску стала фентезі з ірландським та скандинавським колоритом. У номері на вас чекають інтервю з відомими письменниками-фантастами і перекладачами (Яцек Комуда, Сергій Легеза), організаторами реконструкторських фестивалів (Софія Гоас), художниками та видавцями коміксів (Адрій Шафетов, автори комікс-проекту «Воля»). Ви також дізнаєтесь про збирачів західноєвропейського фольклору, які проклали місток між народною культурою та фентезі, навчитесь користуватися рунічним календарем, дізнаєтесь про фантастичні конвенти та фестивалі, що відбулись в Україні у 2016 р., поміркуєте над тим, чому блокбастери провалюються в прокаті, матимете змогу ознайомитися з рецензіями на фантастичні фільми та книги, разом з Олегом Сіліним проаналізуєте ринок сучасної україномовної фантастичної книги і багато іншого. А в кінці номеру, у рубриці «Librarium», як завжди, зможете почитати чудові фантастичні оповідання.

Нагадаємо, що альманах – один із проектів «Клубу любителів україномовної фантастики» і видається з 2014 р. один раз на рік за тематичним принципом.

Ми вдячні всім тим, хто приймав участь у його створенні, у тому числі тим, чиї тексти не увійшли до номеру (залишайтеся з нами, наступного разу удача може посміхнутися саме вам). Тривала та важка колективна праця, нарешті, дала свої плоди, і всі охочі можуть почитати та завантажити собі свіжий випуск «Das ist fantastisch!».

Ознайомитися з третім випуском «Das ist fantastisch!» (Fairy) можна на офіційній сторінці альманаху на нашому сайті.

Приємного вам читання!