Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Вийшов новий номер альманаху "Das ist fantastisch! Cimmeria"

опубліковано 19 трав. 2019 р., 06:33 Святослав Чирук   [ оновлено 19 трав. 2019 р., 07:13 ]
  
Вийшов новий, п'ятий, номер альманаху україномовної фантастики "Das ist fantastisch! Cimmeria", присвячений героїчному фентезі.

Альманах виходить раз на рік у електронній формі (e-zine) та завжди присвячується цікавим темам, які варто розвивати в українській фантастиці. Героїчне фентезі у дусі Конана-варвара одна з таких тем, адже самого Конана нерідко називають найвідомішим запорізьким козаком, а історія України може підказати чимало таких сюжетів.

П'ятий випуск - це маленький ювілей, що видно і зі сторінок номеру, адже цьогоріч журнал вийшов дуже об'ємним, а у його створенні приймала участь найбільша кількість авторів за всю його історію.

У номері на вас чекають: інтерв'ю із відомими письменниками - Пітером Воттсом, Яцеком Дукаєм, Світланою Тараторіною, Наталією Матолінець. Цікаві та інформативні статті про химерну прозу Роберта Говарда, польське фентезі, героїчне фентезі в японських аніме, історію фентезі в американських коміксах, бронеліфчики, огляди українських коміксів та фантастики, історію української анімації, гру "Гобліни проти гномів" та багато іншого. До вашої уваги також репортажі із фантастичних заходів в Україні та світі, каталог фантастики, відгуки на фантастичні книги та фільми і, звісно ж, фантастичні оповідання у жанрі героїчного фентезі від українських авторів!

Із номером можна ознайомитися на офіційній сторінці видання на нашому сайті (у зручному для вас форматі):


Для коректного відображення матеріалів рекомендуємо використовувати програму "Adobe Reader", версія 7 і вище.

Бажаємо вам приємного читання!

З повагою,
редакція альманаху "Das ist fantastisch!"
та адміністрація сайту "Клуб любителів україномовної фантастики"