Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Вийшов четвертий номер альманаху "Das ist fantastisch!" (Alter Ego)

опубліковано 4 квіт. 2018 р., 05:05 Святослав Чирук   [ оновлено 4 квіт. 2018 р., 05:05 ]
З радістю презентуємо вам четвертий номер альманаху україномовної фантастики «Das ist fantastisch!» (Alter Ego). Новий випуск альманаху присвячено альтернативній історії в її різноманітних формах. Звісно, редакція не обмежилась виключно цими рамками, а й традиційно присвятила увагу висвітленню інших фантастичних подій.

На сторінках журналу на вас чекають: інтерв'ю з відомим польським фантастом Томашем Колодзейчаком, українським художником-коміксистом Олександром Корешковим, організатором «Київського фестивалю коміксів» – Дмитром Данилюком. По-іншому подивитись на фантастику та розширити свій світогляд допоможуть статті про альтернативну історію в Польщі від Сергія Легези, сучасну українську комікс-індустрію, наукпоп, польський досвід становлення ринку коміксів, українську «якбитологію» від Дмитра Шурхала, погляд зсередини на польську фантастику від Пйотера Гочєка, а також про те, чи можуть люди помінятися тілами та які це матиме наслідки з наукової точки зору. Окрім того до номеру увійшли репортажі з фантастичних конвентів та фестивалів, огляд українського ринку фантастики від Олега Сіліна, огляд мерчу до українських коміксів, цікаві факти про український фантастичний кінематограф, каталоги україномовних фантастичних книг, рецензії на фільми та книги. Завершують випуск фантастичні оповідання в жанрі альтернативної історії.

Нагадаємо, що альманах – один із проектів «Клубу любителів україномовної фантастики» і видається з 2014 р. один раз на рік за тематичним принципом.

Ми вдячні всім тим, хто приймав участь у його створенні, у тому числі тим, чиї тексти не увійшли до номеру (залишайтеся з нами, наступного разу удача може посміхнутися саме вам). Тривала та важка колективна праця, нарешті, дала свої плоди, і всі охочі можуть почитати та завантажити собі свіжий випуск «Das ist fantastisch!».

Ознайомитися з четвертим випуском «Das ist fantastisch!» (Alter Ego) можна на офіційній сторінці альманаху на нашому сайті.

Приємного вам читання!