Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Виходить новий фантастичний роман Наталки Ліщинської "Не люди, люди, нелюди"

опубліковано 29 серп. 2018 р., 06:17 Святослав Чирук   [ оновлено 29 серп. 2018 р., 06:18 ]
Видавнича група "КМ Букс", редакція української сучасної літератури в 2018 році на Форумі видавців у Львові презентуватимуть другий роман Наталки Ліщинської "Не люди, люди, нелюди". На презентації можна буде поспілкуватися з авторкою, дізнатись цікаві подробиці написання роману і, звісно ж, придбати саму книгу.

Видавництво "КМ Букс" активно публікує фантастику українською мовою, як українських, так і перекладних авторів. Наталка Ліщинська пише фантастику вже давно та за цей час встигла знайти своїх читачів. Публікувалася у багатьох фантастичних збірках та журналах, у тому числі - Українському фантастичному оглядачі (УФО). Постійний автор "Das ist fantatisch!" та дописувач Клубу любителів україномовної фантастики. "Нова людина" - перший роман Наталки, до того ж виконаний у незвичному для української фантастики піджанрі – антиутопії. А от другий "Не люди, люди, нелюди" діаметрально протилежного жанрового спрямування – фентезі!

Авторка та видавництво люб'язно надали Клубу любителів україномовної фантастики анотацію та офіційну обкладинку книги.

Анотація:

    У романі Наталки Ліщинської "Не люди, люди, нелюди", як і личить мудрій фентезі, йдеться про долю світів. Тут діють могутні герої. Кожен прагне перемоги, поразки їх не зупиняють, не приймаються, як остаточний і невідворотний присуд.  Однак лише у тих, кого підтримує ніжна сила, начеб слабка, але насправжки нездоланна, є шанси перемогти. Перемогти, заплативши жорстоко високу ціну. Та в книзі не варто шукати традиційних для української літератури плачів про неволю і недолю, натомість на запит епохи, що відчайдушно потребує сильних героїв, постає яскрава, динамічна, непередбачувана, міцно спаяна з нашою реальністю епічна фантастика. З магічною легкістю в романі «Не люди, люди, нелюди» Наталка Ліщинська із насінин рідної та власної міфологій вирощує світи на ґрунті історичних подій і сьогодення.