Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Відгуки на книги. В.Єшкілєв "Побачити Алькор"

опубліковано 31 лип. 2015 р., 05:18 Святослав Чирук   [ оновлено 31 лип. 2015 р., 05:18 ]
    Пропонуємо розпочати публікацію відгуків на книги сучасної української фантастики. Завжди краще обирати книгу не навмання, а, принаймні, керуючись чиєюсь порадою. Цілком логічно, що чужі поради і враження не завжди можуть збігатися із вашими. Вони завжди суб'єктивні. Їм можна вірити, а можна - ні. Свої враження на прочитані книги ви можете надіслати нам через форму зворотного зв'язку, або опублікувати у нашій спільноті у фейсбуці (так навіть краще).

Сьогодні - враження від прочитання книги
В.Єшкілєва "Побачити Алькор".

    Книга В. Єшкілєва розповідає про сучасних українських масонів. Витримана в жанрі "містичний детектив". Трохи нагадує цикл про проф. Ленгдона від Д.Брауна. І, чесно кажучу, виконана не набагато гірше (але будемо чесними, все ж - гірше). Події відбуваються у сучасній Україні. Герої поводять себе цілком логічно, характери живі, не картонні. Стиль добрий. Книга достатньо динамічна, хоча й менш динамічна ніж книги Д.Брауна. Початок злегка нагадує сучукрліт в дусі Л.Дереша, мабуть через якісь лесбійські мотиви у героїв-підлітків. Тут треба зауважити, що підліткам віриш не дуже, не надто вони схожі на реальних. Все ж В.Єшкілєв людина старшого покоління і, мабуть, зрозуміти молодняк йому не завжди до снаги. Та це не тільки з ним трапляється. Далі читається набагато краще, оскільки сюжетна лінія перетікає до дорослих людей. 
       Сучасні українські масони навколо яких розгортаються події чомусь схожі на свідків Ієгови (але це суб'єктивно). Та може вони такими і є? Хто їх знає. Містичний елемент цікавий, йому віриш. Загальні враження від книги позитивні. Виглядає достатньо гармонійно. Якщо порювнювати із іноземною літературою,  тверда 4, якщо з українською - 5. Можна припустити, що сподобається не всім, а, переважно, любителям жанру "містичний детектив". Фантастичний елемент мінімальний, але присутній.