Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

В гостях у динозаврів

опубліковано 16 черв. 2015 р., 08:33 Святослав Чирук   [ оновлено 16 черв. 2015 р., 08:37 ]

Нарешті! В кінотеатри увірвалися динозаври!  "Світ Юрського періоду"  чекало дуже багато людей! Слід памятати, що автором цього світу є письменник Майкл Крайтон, фантастика якого завжди була наближеною до реальності. Ідеї генної інженерії складно й фантастикою назвати, тим не менше Майкл Крайтон умів зацікавити цим видом науки і дорослих і малих. Жодного україномовного видання ми не зустрінемо, тому українським видавцям випала нагода запустити цей проект по повній! Шанувальників Юрського періоду серед українців чимало! Я пам’ятаю ті часи у сірих девяностих, коли ми з друзями бігли до найближчого магазину з піратськими відеокасетами, щоб встигнути купити цей фільм. 

Двадцять два роки пробігло від запуску “Парку юрського періоду” і час вніс нові корективи. “Світ Юрського періоду” запропонував сучасні спецефекти, динамічніший екшн, і найголовніше – ДУЖЕ багато різних динозаврів. Протягом усього фільму присутній дотепний гумор, який контрастує з десятком трупів під час всієї заворухи з динозаврами. Будуть велоцираптори, будуть птеродактилі, буде гігантський морський монстр, який вискочить з басейну і облиє всіх глядачів водою до бісової мами! Ну і звісно ж буде Рекс! А як без нього?

Візуальна частина фільму нікого не залишить байдужим. Динозаври вийшли як живі, парк вийшов дуже барвистий і в ньому дійсно хотілося б побувати, з умовою, що там не будуть бігати ці розкішні та вічно голодні зубастики.  Склалось відчуття,  ніби ти дійсно повернувся в ту саму казку, яку нам одного разу запропонував Стівен Спілберг в першій частині цієї епопеї. Рекомендую!

Олександр Лютий

Відео YouTube