Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Тематичні програми з фантастики на «Книжковому Арсеналі»: заходи від «Польського інституту у Києві» та проект «Еней Versum»

опубліковано 3 черв. 2017 р., 04:19 Святослав Чирук   [ оновлено 3 черв. 2017 р., 04:24 ]
    Цьогорічний «Книжковий Арсенал» запам’ятався одразу двома тематичними програмами з фантастики. Одна з них організована «Польським інститутом у Києві» була присвячена новинкам польської фантастики. Разом із почесним гостем фестивалю – письменником Пйотром Гочєком. говорили також й про феномен «вибуху» польської фантастики.

    Друга тематична програма з фантастики отримала назву «Еней Versum». Її організаторами виступили ТО «Зоряна Фортеця» та «Літерра». У рамках проекту відбулося 4 дискусії про українську міфологію, козацьке фентезі, а також гумор та гастрономію у фантастичній літературі.

    Нам приємно повідомити, що на цьогорічному «Книжковому Арсеналі» відбулася перша презентація альманаху україномовної фантастики «Das ist fantastisch!» та «Клубу любителів україномовної фантастики» у рамках дискусії про фантастичних козаків. Ми вдячні всім, хто туди дійшов, не зважаючи на труднощі, пов’язані з посиленими заходами безпеки (як раз у той самий час на фестиваль завітав Президент), та Олегу Сіліну за запрошення на цю дискусію.

    Докладніше про тематичні проекти з фантастики на «Книжковому Арсеналі» читайте ТУТ.