Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Що спільного між Королем ночі і Гаррі Поттером?

опубліковано 22 трав. 2019 р., 15:07 Ия Новицкая   [ оновлено 22 трав. 2019 р., 15:12 ]
Київ – особливе місце, де магічним чином перетинаються світи та фендоми.

У перші вихідні літа, 1-2 червня в Українському домі за адресою вул. Хрещатик, 2  традиційно відбудеться фестиваль популярної культури «Kyiv Comic Con». Родзинкою гік-свята стануть відомі зарубіжні гості: актори Річард Брейк (Король ночі з «Гри престолів») та Предраг Бєлац (професор Ігор Каркаров з четвертої частини «Гаррі Поттера»), а також Анна Мольова (обличчя Елізабет з гри «BioShock Infinite»).

Шанувальники літературних світів також знайдуть для себе багато цікавого. Фестиваль відвідають одразу два польських фантасти: Анна Каньтох, відома українським читачам завдяки циклу підліткового фентезі «Таємниця покинутого монастиря», і Роберт Вегнер – автор циклу дарк-фентезі «Оповістки з Меекханського прикордоння», що став культовим у його рідній Польщі. До речі, у видавництві «Рідна мова» вийшов перший том «Оповісток» українською мовою. Окрім зарубіжних гостей на фестивалі можна буде поспілкуватися і з вітчизняними фантастами.

Вже традиційно на «Kyiv Comic Con» пройдуть змагання косплеєрів, чемпіонати з настолок, презентації коміксів та величезні розпродажі тематичного мерчу. Словом, - безліч варіантів цікаво провести час.

Програма фестивалю наразі доповнюється. Переглянути її, а також придбати квитки можна тут:

https://comiccon.kiev.ua/

А ми згадуємо, як проходив фестиваль минулого року: