Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Новини фантастики з книжкових фестивалів 2018 р. (перше півріччя)

опубліковано 23 черв. 2018 р., 06:45 Ия Новицкая   [ оновлено 23 черв. 2018 р., 06:47 ]

    У цьому дописі зібрані основні новини про видання фантастики, що звучали на «Книжковому Арсеналі» (і зовсім трохи інформації з «Київ Комік Кону»).

    Отже, «Видавництво Жупанського» презентувало робочі варіанти обкладинок до серії фантастики «Ad Asta». Першими у ній вийдуть: П. Воттс «Сліпобачення», Д. Сіммонс «Терор» та перший том короткої прози Ф. Діка. Всі ці книжки мають бути вже у вересні. Окрім цього видавець Олексій Жупанський анонсував вихід книг Н. Стівенсона «Snow crash» та П. Андерсона «Вартові часу».

    У «КМ-Букс» триває робота над перекладом нової книги Н. Геймана – «Океан у кінці стежки».

    За сприяння «Інституту Гете в Україні» влітку мають вийти одразу 4 підліткові антиутопії від німецьких авторів: Ш. Кернер «Світлокопія» («ВСЛ»), М. Зонтагг «Сканери» («Discurus»), Б. Б’єрг «Ауергаус»(«Видавництво»), К. Брандіс «Фрістайлерка» («Книголав»).

    З’явилася також нова інформація про вихід раніше анонсованих книжок. Так, роман Володимира Арєнєва «Дитя песиголовців», що зараз вийшов у колекційному оформленні, восени має бути перевиданий видавництвом «АССА». Переклад-довгобуд Я. Дукая «Крига» має з’явитися в «Астролябії» вже у липні. До кінця літа мають надрукувати «Ендіміон» Д. Сіммонса («Навчальна книга – Богдан») у серії «Горизонти фантастики» та з кимось вподобаними «диванними» обкладинками. Вихід ще однієї очікуваної новинки цього видавництва – Ч. Мєвіль «Вокзал загублених снів» - потроху відкладається з вересня на більш пізній термін.

    Ну, і «Видавництво Старого Лева» продовжить друкувати Т. Пратчетта. За чутками наступною має бути книга «Wyrd sisters» - продовження «Права на чари», у роботі також цикл про «Варту».