Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Національна премія України з фантастики. Голосування розпочато!

опубліковано 6 вер. 2013 р., 05:54 Святослав Чирук   [ оновлено 6 вер. 2013 р., 16:47 ]

Голосування щодо творів, які претендують на Національну премію України з фантастики вже розпочато і триватиме з 5 по 20 вересня 2013 р. Якщо Ви маєте бажання прийняти участь у голосуванні, то:

У кожному розділі, окремою номінацією, вписуєте номер номінованого твору відповідно до Шорт-листа.
Заповнений бюлетень копіюєте, і спрямовуєте секретарю за адресою: v_o_l_f@ukr.net, або публікуєте на сторінці спільноти ВОЛФ.
Будьте уважні при заповненні Бюлетеня, і враховуйте Умови визначення лауреатів, та Правила проведення голосування.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ЛАУРЕАТІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ З ФАНТАСТИКИ:

1. Премії за кращі фантастичні твори вручатимуть раз на рік на заходах ВОЛФ або інших заходах, організованих на території України організаціями, що мають безпосереднє відношення до фантастики (у кожному окремому випадку час і місце вручення премії визначає Рада ВОЛФ).
2. Премії вручаються за твори, опубліковані в попередньому році.
3. Премії вручаються за наступними номінаціями: "Крупна форма": від 4 авторських аркушів і більше, "Середня форма": від 2 до 4 авторських аркушів; "Мала форма": до 2 авторських аркушів, і "за кращу критичну статтю на фантастичну тематику" .
4. Загальний номінаційного списку готує номінаційна комісія, склад якої затверджується Радою ВОЛФ.
5. У номінаційного списку включаються лише ті книги та інші видання, які вийшли у світ з дотриманням всіх правил і стандартів Книжкової палати України та інших подібних організацій в інших країнах, що передбачає обов'язкову наявність кодів ISBN, ББК, УДК ​​та ISSN для журналів. Твір має бути опубліковано не менш ніж за два місяці до початку голосування.
6. Премії вручаються за фантастичні твори, написані українською і російською мовами. За творами українською мовою і російською мовою проводиться окреме голосування (всього 8 номінацій).
7. Право голосувати надається всім громадянам України.
8. Голосування проводиться на основі шорт-листа, складеного номінаційної комісією. Шорт-лист повинен бути опублікований мінімум за три тижні до початку голосування.
9. Всі премії по вищеперелічених номінаціями мають однаковий статус і визначаються як "Національні премії за кращі фантастичні твори", опубліковані громадянами України за певний рік.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ГОЛОСУВАННЯ ПО УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ З ФАНТАСТИКИ:

1. Зразок бюлетеня для голосування буде опублікований в день початку голосування.
2. Бюлетень буде опублікований на співтоваристві ВОЛФ в ЖЖ, на Фейсбуці у співтоваристві "Фантастика в Україні" і на Фантлабі. Також в інших дружніх спільнотах і на дружніх сайтах будуть дані відповідні посилання.
3. Членам ВОЛФ бюлетень буде розісланий індивідуально з посиланням на шорт-лист.
4. Кожен громадянин України, який має доступ до згаданих вище мережевих ресурсів, може скористатися зразком бюлетеня і проголосувати за того чи іншого кандидата на Українську національну премію з фантастики, згаданого в шорт-листі.
5. Заповнений бюлетень голосуючий викладає в співтоваристві ВОЛФ в ЖЖ або направляє на адресу секретаря ВОЛФ (адреса буде вказана при публікації бюлетеня) - за власним бажанням.
6. При відправці заповненого бюлетеня секретарю ВОЛФ з однієї електронної адреси приймається лише один заповнений бюлетень (той, який прийшов першим). Якщо з цього ж поштової адреси були відправлені кілька бюлетенів, решта, крім першого, не враховуються.
7. Голосуючий має право утриматися від голосування з будь-яким номінаціями без винятку і відзначити тільки тих авторів, яких він вважає за потрібне, а в інших графах поставити прочерк.
8. Неправильно заповнений бюлетень (переплутані номінації, вписаний неіснуючий в шорт-листі автор і т. п.) анулюється і не буде враховуватися при підрахунку голосів.
9. Заповнені бюлетені, опубліковані на інших мережевих спільнотах і сайтах, крім співтовариства ВОЛФ в ЖЖ, і не відправлені секретарю ВОЛФ, також не враховуватимуться при підрахунку голосів.
10. Голосування триває протягом 15 днів, з дня початку голосування і закінчується мінімум за 7 днів до проведення церемонії вручення Української національної премії з фантастики.
11. Підрахунок голосів проводить ревізійна комісія у складі трьох осіб. Список членів ревізійної комісії публікується разом із публікацією зразка бюлетеня.
12. Остаточні результати голосування є закритими до моменту проведення церемонії вручення премії на заході ВОЛФ, або іншої організації, відповідно до рішення Ради ВОЛФ.

Бюлетень:

Твори написані українською мовою:
1. Велика форма (роман) _____
2. Середня форма (повість) _____
3. Мала форма (оповідання) _____
4. Критика, рецензія _____

Произведения написанные на русском языке:
1. Большая форма (роман) _____
2. Средняя форма (повесть) _____
3. Малая форма (рассказ) _____
4. Критика, рецензия _____

Не тягніть із голосуванням!

Результати голосування будуть оголошені на «ВОЛФ коні», там же відбудеться церемонія нагородження лауреатів. 

Завантажити файл із бюлетенем:

ĉ
Святослав Чирук,
6 вер. 2013 р., 06:00
Comments