Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Фантастичні події Львівського форуму видавців 2016 (повний перелік)

опубліковано 2 вер. 2016 р., 12:38 Святослав Чирук   [ оновлено 2 вер. 2016 р., 12:43 ]
    Вже за два тижні центр Львову перетвориться на справжню книжкову столицю. Мешканці міста і численні туристи зможуть поспілкуватися з відомими письменниками, побувати на цікавих заходах та перформансах (а їх вибір великий – кілька сотень!), а також запастися найсвіжішими новинками від видавництв. Фестиваль проходитиме з 15 по 18 вересня, але літературні події розпочнуться вже з 9 числа.

Приємною особливістю фестивалю стане наскрізна тематика, пов’язана з надбанням польського фантаста Станіслава Лема. Його особистості і творчості буде присвячений окремий проект, що отримав відповідну назву «Місто Лема», котрий стартує з 13 вересня. Любителі фантастики зможуть дізнатися біографію письменника, взяти участь у круглих столах, подивитися тематичні фільми та навіть відвідати пішу екскурсію «місцями Лема» по центральних вулицях Львова.

«Клуб любителів україномовної фантастики» ознайомився з програмою «Форуму видавців» і нарахував майже 80 фантастичних подій, серед яких: автограф сесії, презентації книжок та навіть театралізовані вистави. Аби вам було зручніше зорієнтуватися у величезній кількості заходів, ми «просіяли» програму та відібрали всі фантастичні події. Окремі труднощі виникли з заходами від «Видавництва Старого Лева» та «Фоліо», оскільки вони не вказали, в яких жанрах працюють їх автори, чиї презентації анонсовано. Деякі новинки настільки свіжі, що навіть анотацію в мережі знайти складно. Проте, ми шукали і уточнювали інформацію на стільки, на скільки це можливо. Перелік фантастичних заходів на "Форумі видавців" можна подивитися за посиланням.

        Організатори «Форуму видавців» зазначають, що представлена програма може доповнюватися та уточнюватися. З повним переліком заходів (не тільки фантастичних) ви можете ознайомитися на сайті «Форуму видавців» за посиланням: http://bookforum.ua/events/