Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Фани, загальний збір! 19-20 травня відбудеться Kyiv Comic Con

опубліковано 8 трав. 2018 р., 01:15 Ия Новицкая   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 01:21 ]

    Наступними вихідними відбудеться найбільший у країні фестиваль масової культури «Київ Комік Кон». На глядачів традиційно чекатиме безліч майданчиків, аби цікаво провести час. Зокрема, безперервно працюватимуть два лекторії та кінозал, в якому проходитимуть ексклюзивні покази фільмів, а наймасштабніші презентації відбудуться на головній сцені.

    І це ще не все: на фестивалі відкриється алея художників, де можна поспілкуватися з вітчизняними авторами та придбати їхню продукцію, для геймерів та любителів настолок буде організовано окремий простір, в якому можна весело провести час, окрім того на фестивалі працюватиме ярмарок гік-атрибутики, фотозони та фудкорт.

    А найголовніше, що робить атмосферу «Комік Кону» особливою, - на фестиваль з’їдуться косплеєри з усієї країни, щоби здивувати присутніх неймовірними костюмами та похизуватися талантами на великій сцені під час косплей-дефіле.

    Програма фестивалю постійно оновлюється. Слідкувати за її наповненням можна на офіційному сайті. Також там можна придбати квитки на фестиваль.

http://comiccon.kiev.ua/

    А ось так виглядав минулорічний «Київ Комік Кон» (фото «Клуб любителів україномовної фантастики):