Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Дарт Вейдер прагне відновити імперію

опубліковано 8 квіт. 2014 р., 04:54 Святослав Чирук   [ оновлено 8 квіт. 2014 р., 04:55 ]
    
    Сили темряви більше не переховуються, а відкрито кажуть про те, що вони хочуть створити імперію, підтримувати штурмовиків та бити повстанців. А тим, хто вагається, натякають на те, що в них є "пєчєнькі"
    Маразм міцнішає, а кордони між реальністю та фантастикою в сучасній українській політиці стають усе більш розпливчастими. Свою кандидатуру на президентських виборах спробував зареєструвати ... Вейдер Дарт Олексійович, представник т.зв. "Інтернет партії України". Треба розуміти, що ця людина, як колись достатньо відомий кандидат у президенти "Противсіх" з цією метою спеціально змінив документи. Утім, від участі у виборах українському Дарту Вейдеру відмовили через неправильно заповнені документи. На думку деяких політологів Дарт Вейдер був технічним кандидатом одного одеського регіонала, створений для того, щоби хоча б частково відтягнути на себе голоси молоді, серед якої підтримка проукраїнських партій є найбільшою. Те, що має кумедний вигляд іноді тягне за собою зовсім не кумедні наслідки.


P.S.  За переписом 2001 р. в Англії нараховується 1,5 % (390 тис.) джедаїв від загальної кількості населення, а в Автралії таких 70 тис. За результатами російського перепису 2002 р. у цій країні також нараховується кілька сотень джедаїв, а разом - 430 різновидів фантастичних національностей.