Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Анонсовано збірку фантастичних оповідань від українських письменників

опубліковано 29 жовт. 2018 р., 06:20 Святослав Чирук   [ оновлено 29 жовт. 2018 р., 06:22 ]
    
    Видавництво «KM-Books» опублікує міжавторську збірку фантастичних оповідань «Кишеньковий мандруарій. Частина перша: фантастичний транспорт», - повідомили представники літературного об’єднання «Зоряна фортеця» Олег Сілін та Альона Савінова в рамках книжкового фестивалю «Запорізька книжкова толока». Літературне об’єднання підписало контракт із видавництвом. Вихід книги очікується до «Книжкового Арсеналу» (орієнтовно навесні 2019). До збірки увійшли оповідання: Ярини Каторож, Наталки Ліщинської, Марини Смагіної, Світлани Тараторіної, Ігоря Сіліври, Олени Красносельської, Тали Владмірової, Марії Карплюк, Сергія Пильтяя, Олега Ростковича та Наталії Матолінець, об’єднані спільною темою фантастичного транспорту.

    Як сказав Олег Сілін, запрошення написати оповідання до збірки, переважно, отримали автори, які добре проявили себе у конкурсах «Зоряної фортеці», проте не всі змогли вписатися в рамки заявленої теми, а отже мав місце певний відбір. Книга розрахована на те, щоби її було легко та приємно читати у дорозі, тому укладачі відмовилися від горору, більше зосередившись на пригодах. Книга вийде у м’якій обкладинці у форматі euro pocket book. Автором обкладинки буде письменниця та ілюстратор Ярина Каторож.

    За повідомленням ЛО «Зоряна фортеця», збірка планується як перша в серії «кишенькових мандруаріїв». На сьогоднішній день маються плани на іще дві збірки, утім, їх вихід залежатиме від попиту на перший випуск. Хочеться сподіватися, що проект реалізується вдало. Ця збірка – одна з небагатьох антологій, які заповнюються виключно українськими авторами і видаються у професійних видавництвах.