Січеславець М.Східний вал 1985 (роман, альтернативна історія)

М.Січеславець. Східний вал. 1985 : альтернативні історії про Дніпропетровськ і Січеслав
М.Січеславець. Східний вал. 1985 : альтернативні історії про Дніпропетровськ і Січеслав

Електронну версію книги можна скачати на сайті видавництва "Електрокнига" (лінк під картинкою) та заплатити авторові 20 грн. на його картку Приватбанку (або іншим шляхом). Для цього треба зв'язатися з автором по e-mail: sicheslavec@meta.ua.
Книга дніпропетровського автора Максима Січеславця - чистої води альтернативна історія, основні події якої розгортаються у розділеному навпіл місті Січеславі/Дніпропетровську. До такого розділу призвели події Другої світової війни, яка закінчилась інакше ніж ми звикли вважати. Правобережжя, яке опинилось під владою німців, згодом отримало незалежність, а лівобережжя залишилося у складі СРСР. На цьому тлі переплітаються долі людей, які опинилися по обидва боки великої ріки. Як вони живуть у цьому незнаному для нас світі? Що на них чекає? Про все це і розповідає ця незвичайна книга.

Текст написаний легкою мовою, близький до Суч.Укр.Літу. Чимось нагадує Любка Дереша. Прочитати можна буквально за кілька годин. Події та поведінка героїв виглядають доволі реалістично. 

P.S. Придбати паперовий екземпляр книги можна, надіславши листа на адресу видавництва "Електрокнига"  elektroknyga@mail.ua.Comments