Кацай О. Капітан космічного плавання (роман, наукова фантастика)


Олексій Кацай. Капітан космічного плавання

ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ

Ціна: 7.73 грн.
Капітан водної міліції Богдан Кременчук ловить браконьєрів на дніпровських островах. Ставши вночі свідком дивної бійки, він разом з юнаком Ігорем Норильцєвим (для друзів, любителів рольових ігор – Зоребор Сталева Десниця) та бомжихою на прізвисько Рибачка Соня (в миру – Софія Такаманохара), втрапляє на борт не менш дивного літального апарату. Внаслідок необережного поводження з приладдям, трійця землян опиняється у відкритому космосі, де їхній засіб пересування піддається атаці збоку таємничих нападників. 
Намагаючись відірватися від погоні, земляни випадково виходять за межі Сонячної системи і опиняються на планеті Пірр, яка дивним чином нагадує певний варіант розвитку світу, описаного Гаррі Гаррісоном в повісті «Неприборкана планета». Саме тут блукальців наздоганяють їхні переслідувачі, рятуючись від яких і водночас рятуючи піррянина Нксу, земляни втікають до іншої зірки. 
Але знову й знову затяті нападники відшукують їхній апарат. Тікаючи від них, випробуючи безліч пригод на різних планетах та остаточно заблукавши у Всесвіті, земляни, врешті решт, втрапляють до світу, біля якого Ігор Норильцєв гине, захищаючи своїх супутників, а бомжиха Рибачка Сонька виявляється не зовсім бомжихою…
Comments